Download on the App Store GET IT ON Google Play
Hakkında

Hakkında

Misyonumuz;
Kullanıcılarımızın beklentilerine en iyi şekilde karşılık verebilmek adına, en isabetli at yarışları tahminleri sunulması.
Atçılık ve yarışçılıkta gelişen hadiseleri, en hızlı ve en düzgün şekilde aktararak; geniş kitlelerin haberdar olmasını sağlamaktır.


Vizyonumuz;
At yarışının internet medyası alanında lokomotif olarak; en kaliteli, en profesyonel hizmeti yapmak.

Firmamız Hakkında;
''AT YARIŞI ŞANS OYUNU DEĞİL, ZEKA OYUNUDUR'' adlı kitabın yazarı olan Ferhat Pusa, 2005 yılından itibaren farklı alan adlarıyla web sitesi faaliyetlerini sürdürmüş olup; 2012 yılında ise, kazanmanın gidiş hattı sloganının altında, ganyan.com.tr'yi kurmuştur.
Yarışın Gidiş Hattı kavramını at yarışı tahminlerine kazandırıp, rekor düzeyde başarılara imza attıktan sonra bilgi ve birikimlerini ganyan.com.tr'nin yayın hayatı için kullanan Ferhat Pusa; profesyonel ekibiyle birlikte, ganyan.com.tr'nin daima aşama kaydederek ilerlemesi için yeni projelerin hayata geçirilmesini sağlamıştır. Böylelikle sırasıyla yayın hayatına başlayacak olan at yarışı sitelerinin ilk halkası, Türkiye'nin en çok vip üyesine sahip olan ganyan.com.tr olmuştur.
Yazı şeklinde yayınlanan tahminlerin dışında, video görüntülü tahminlerin devrini başlatarak; sektörde yeni bir kapı aralayan ganyan.com.tr, at yarışı camiasındaki yediden yetmişe herkese hitap eden anlayışıyla, güven kazanmaya, güvenenlerini de mahçup etmemeye devam edecektir.