Kullanım Şartları

- Ganyan.com.tr'ye 18 yaşından küçükler üye olamaz.

- www.ganyan.com.tr, Ganyan Tahminleri Ünvanıyla, Şahıs Şirketi olan Ferhat Pusa'ya ait olup, kendisi tarafından işletilmektedir.
İsmi, Logosu ve Mottosu Türk Patent Ensitüsü tarafından marka korunması altında işleme alınmıştır.

- Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren, üyelik şartlarını ve üyelik sözleşmesini okuyup, kabul etmiş sayılırsınız:

- Ganyan.com.tr müşterek bahis oynatmaz, teşvik etmez ve edinilen herhangi bir bilgiden ötürü kullanıcıların maddi, manevi zararlarının oluşması durumunda sorumlu tutulamaz., cezai ve hukuki sorumluluğu bulunmaz.

- Ganyan.com.tr web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmıştır.
Nihai güvenliğin sağlanması için üyeler, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmekle yükümlüdür.
Dolayısıyla kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

- Ganyan.com.tr web sitesinde yer alan her türlü bilgi, haber ve tahminler; güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek ve yazarların kişisel görüşlerinden derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağı, süresinde güvenilir ve hatasız olacağı hiç bir şekilde garanti edilmemektedir.

- Ganyan.com.tr, kullanıcıların gönderdiği mesaj, yorum ve içerikten hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

- Ganyan.com.tr'ye üye olan herkes, sona ermeyen yarışların tahminleri dışında sitenin tüm kısımlarından faydalanabilirler.

- Ganyan.com.tr sitesine, cevap hakkı doğurabilecek eleştiriler, hakaretler, proveke etme amacıyla yazılan yorumlar, okuyucuları rahatsız edebilecek şiddet yanlısı, ırkçı yazılar kesinlikle yayınlanmamaktadır.
Bu tür yazı ve yorumları ısrarla gönderenler ile, elektronik saldırıda bulunanlar hakkında elde edilen tüm veriler resmi makamları bildirilerek, yasal hak kullanılır.

- Ganyan.com.tr sitesindeki her bir üyelik, tek bir kişinin kullanımı içindir. Birden fazla kişinin kullanması yönünde yapılan eylemlerin tespit edilmesi durumunda yasal hak kullanılacaktır.

- Ganyan.com.tr'nin telefon Destek Hattı; standart üye olmakta zorlanan, vip üyelik hakkında verilen bilgiyi yeterli bulmayan ve herhangi bir sorusu olan kişilere hizmet sunmak için kurulmuştur.
Tahmin istemek ve de Vip Üyeliğin gerçekleşmesi için aramakta ısrar edenlerin hem telefon numarası, hem de üyeliği iptal edilir.
Hakaret, şiddet yanlısı ve proveke edici sözler kullananların bilgileri; resmi makamlara bildirilerek, yasal hak kullanılır.

- Ganyan.com.tr'de vip üyelik satın alan her üye, istediği anda üyeliğini iptal ettirebilir, fakat ücret iadesini talep edemez.

- Ganyan.com.tr'deki tahminlerin devamlılığının garantisi yoktur, sekteye uğraması söz konusudur.